WARSZTATY- PIĄTEK - 2 lutego 2018Witam! 
Zapraszamy na warsztaty w ramach 
15 DOLNOŚLĄSKICH  WARSZTATÓW CRAFTOWYCH, 
 które odbędą się 2-4 lutego 2018 roku we Wrocławiu. 
Poniżej znajdują się opisy warsztatów, które odbędą się w 
PIĄTEK 2 LUTEGO 2018
warsztaty w pozostałe dni znajdują się na innych podstronach. 
Aby zapisać się na warsztaty, należy wysłać wiadomość osobie prowadzącej i zaczekać na odpowiedź z dalszą instrukcją co robić. 
Proszę dokładnie czytać opisy, zapamiętać co należy ze sobą zabrać, na jaką godzinę jest warsztat i jeżeli zapisujecie się na kilka warsztatów tego samego dnia sprawdźcie czy nie pokrywają się godziny. 
W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać do mnie: warsztaty@gekon.pl
pozdrawiam
Anka - KrulikPIĄTEK

Sala 4 parter
17:00 - 20:00
Tytuł warsztatu:  Filcowanie na mokro - "MAŁE FORMY"
prowadząca: Danuta Bojakowska
Strona: IMAGE-ARTE.PL
Opis: Uczestniczki warsztatów  będą filcowały biżuterię : bransoletki , naszyjniki , kolczyki ,broszki w dowolnej formie jak również akcesoria takie jak etui na telefon czy etui na okulary. Używać będziemy wysokiej jakości czesanki z merynosa australijskiego i oczywiście włókien czesanki jedwabnej w różnym rodzaju. W czasie trwania warsztatów każda z uczestniczek  filcowała będzie  to co chce i tyle ile chce. Ograniczeniem będzie tylko wyobrażnia uczestniczek i czas trwania warsztatów :). Prowadzący zapewnia wszystkie potrzebne materiały i narzędzia do wykonania pracy. Wykonane prace stają się własnością uczestniczki warsztatów.
Gdyby jednak któraś z Pań była zainteresowana filcowaniem innych form to jest możliwe filcowanie : szala na jedwabiu 180x50 cm - 95 zł , szal wełniany - 85 zł , szal wełniany - kryza z falbanką - 85 zł
Cena warsztatu: 75 zł
zapisy: dbojakowska@o2.pl
wolne miejsca: 8


Sala 6 parter
17:00 - 20:00
Prowadzący: Ewa Mrozowska /Cynka/Cynkowe Poletko
Tytuł warsztatu: “WIOSENNY” – warsztat albumowy
Opis warsztatu: Warsztat, na którym krok, po kroku ozdobimy gotową bazę albumową (16,5 x 20,5 cm) z drewnianą okładką. Moc dodatków i zabawa z mediami.
sponsorzy: Wycinanka, Lemon Craft, Zielone Koty.
Na warsztat obowiązkowo należy przynieść: nożyczki, klej, suszarkę/nagrzewnicę, gilotynę/trymer, fartuszek ochronny, opcjonalnie 8 zdjęć 9 x 13 cm;
Cena warsztatu: 135 zł
Ilość miejsc: 12
zapisy: e.mroz@poczta.onet.pl


Sala 15 - I piętro
17:00 – 20:00
Tytuł warsztatu: Ramka z sercem
Prowadzący: Kinga Bednarz - Zabiegała /kigabet vel Ki/
Opis warsztatu: Na warsztatach wykonamy drewniane serce z piękną mediową kompozycją, Pobawimy się różnego rodzaju mediami (biała tempera, akwarelki, tusze, lakiery do paznokci, pasta strukturalna, crackle), których używam w swoich pracach. Nie zabraknie faktur, warstw i odrobiny szaleństwa … ale przyda się też zamiłowanie do precyzji by stworzyć jodełkową bazę z papieru. Całość oprawimy w drewnianą ramę.
Każdy z uczestników otrzyma „zestaw startowy”, z którego będzie mógł zrealizować swoją prace.
Proszę o przyniesienie nagrzewnicy i/lub suszarki, nóż do tapet, długą linijkę, matę do cięcia papieru, twardy płaski lub okrągły pędzel (nr.6), ołówek. Prace wykonaną na warsztatach zabieramy do domu.
Uwaga: kto nie lubi się brudzić niech przyniesie fartuch i jednorazowe rękawiczki.
cena: 100 zł
zapisy: kigabet@interia.pl
W tytule proszę napisać – 15 DWC + tytuł warsztatu
Wolne miejsca: 3


Sala 16 - I piętro
17:00 – 20:00
Tytuł warsztatu: NA OKRĄGŁO
Prowadzący: Guriana
Opis warsztatu: Lutowany warsztat biżuteryjny, podczas którego nauczycie się jak i z czego stworzyć efektowne kółka…jak zrobić zakończenia z cyny na końcu drucików…pracować będziemy z naturalnymi kamieniami : "oprawicie" po dwa kianity, "omotacie" akwamaryny i wszystko razem połączycie.
Na warsztat obowiązkowo należy przynieść: można rękawiczki jednorazowe...proszę o info jeśli ktoś ma własną lutownicę co najmniej 80 Watt
Cena warsztatu: 120 zł
zapisy: guriana@icloud.com 
Wolne miejsca: 0 - BRAK MIEJSC
Komentarze