WARSZTATY - PIĄTEK - 30 CZERWCA 2017


Witam! 
Zapraszamy na warsztaty w ramach 
14 DOLNOŚLĄSKICH  WARSZTATÓW CRAFTOWYCH, 
 które odbędą się 30.06 - 2.07. 2017 roku we Wrocławiu. 
Poniżej znajdują się opisy warsztatów, które odbędą się w 
PIĄTEK 30 CZERWCA 2017
warsztaty w pozostałe dni znajdują się na innych podstronach. 
Aby zapisać się na warsztaty, należy wysłać wiadomość osobie prowadzącej i zaczekać na odpowiedź z dalszą instrukcją co robić. 
Proszę dokładnie czytać opisy, zapamiętać co należy ze sobą zabrać, na jaką godzinę jest warsztat i jeżeli zapisujecie się na kilka warsztatów tego samego dnia sprawdźcie czy nie pokrywają się godziny. 
W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać do mnie: warsztaty@gekon.pl
pozdrawiam
Anka - KrulikPIĄTEK 30.06.2017

Sala 4 parter
17:00 - 20:00
Tytuł warsztatu: Filcowanie szala na jedwabiu /nunofilc/ 
prowadząca: Danuta Bojakowska
strona: IMAGE-ARTE.PL
Opis warsztatu:
Uczestniczki warsztatów zapoznają się z filcowaniem - techniką nunofilc - czyli "malowanie" wełną czesankową na  tkaninie jedwabnej " na mokro" . Wykonają szal jedwabny ,który ozdobią czesanką wełnianą , włóknami jedwabiu i lnu oraz dla uatrakcyjnienia , włóknami jedwabiu uformowanymi w kształcie chusteczki.Pracować będziemy na tkaninie jedwabnej o wymiarach 180x50cm. Do wyboru będą miały uczestniczki kilka kolorów tkanin i oczywiście szeroki wybór kolorów czesanki, jak i włókien jedwabnych. Wszystkie materiały niezbędne do wykonania prac zapewnia prowadzący. Wykonana praca staje się własnością autorki.
Ponieważ pracować będziemy z użyciem wody i mydła oraz z tkaniną i czesanką, która czasem farbuje ,uczestniczki mogą przynieś ze sobą / wg. uznania/ rękawiczki foliowe i fartuchy.
Cena warsztatu: 95 zł
zapisy: dbojakowska@o2.pl 
wolne miejsca: 0 - BRAK MIEJSC

Sala 6 parter

17:00 - 20:00
Prowadzący:Ewa Mrozowska /Cynka/Cynkowe Poletko
Tytuł warsztatu: ZAPISANY
Opis warsztatu: warsztat, na którym od podstaw zbudujemy bazę albumiku (format A6), wspólnie ozdobimy płócienną okładkę i każdą z dwunastu stron;
Papiery od 7 Dots Studio,dodatki od Wycinanki, tusze, stemple, i inne drobiazgi pomogą nam stworzyć wyjątkowy klimat naszej pracy
Na warsztat obowiązkowo należy przynieść: klej, nożyczki; jeśli posiadamy to również gilotynę/trymer, bigownicę, suszarkę/nagrzewnicę
Cena warsztatu: 100 zł
Ilość miejsc: 0 - BRAK MIEJSC
zapisy: e.mroz@poczta.onet.pl


Sala 16
17:00 – 20:00
Tytuł warsztatu: Słowa - lutowanie
Prowadzący: Guriana
Opis warsztatu: na starej desce wyczarujemy słowo w stylu starych czcionek drukarskich...dowolne słowo waszego wyboru ( do 7-8 znaków).
Na drewnianych klockach umieścimy wycięte, wylutowane metalowe literki…jedną na filigranie, inną w metalowej kaszcie, którą  również wylutujemy od podstaw…drewienka będziemy barwić, a literki patynować w różnych odcieniach.
Przy zapisie na warsztaty podajcie proszę jakie słowo chciałybyście wylutować.
Na warsztaty należy przynieść nagrzewnicę lub suszarkę do włosów o dużej mocy, porządne nożyczki, matę do cięcia, cienki pisak permanentny, można fartuszek ochronny i koniecznie dobry humor
Cena warsztatu: 100 zł
zapisy: guriana@icloud.com  
Wolne miejsca: 0 - BRAK MIEJSC
 

 


Sala 15
17:00 - 21:00
Tytuł warsztatu: Szyjemy nerkę. 
Prowadzący: Stefcia, Robótki Stefci
Opis warsztatu: Będzie kolorowo. Nasza nerka bd ziemi wzorzysta, z kieszeniami na ważne dokumenty. Z kolorowym paskiem, jak ktoś będzie chciał poszaleć.
Cena: 144 zł, zawiera wszystko co potrzebne do szycia: materiały, nici, maszyny.
Zabierz ze sobą jedynie nożyczki.
Zapisy: stefanika@gmail.com
Ilość miejsc: 3

Komentarze