POKAZY 14 DWC


 


Pokaz to krótka forma prezentacji techniki, materiałów, produktów etc mająca na celu zaznajomienie oglądających z ww tematem.
To nie jest warsztat - chyba, że jest to wyraźnie napisane (nazwane miniwarsztat lub make and take).
POKAZY są darmowe.
Na POKAZY nie trzeba się zapisywać.
W oglądaniu POKAZÓW może uczestniczyć KAŻDY i mały i duży i taki co nic nie umie i taki, któremu wydaje się, że umie wszystko, a nawet taki co się zupełnie tym nie interesuje.


PIĄTEK 30 CZERWCA

16:30 Pokaz formowania kwiatów - APS Craft


17:00 "Bagaż podręczny" pokaz/make&take - Katarina


18:00 Joanna PL - Amigurumi


19:00 PiGosia - Słoikowe recyclingowanie - make&take


20:00 Ela Doroszkiewicz "Kreasfera" -
Modelina w kremie-pokaz możliwości z elementami słodkiej biżuterii. 


W czasie pokazu zaprezentujemy możliwości ciekawego preparatu, modeliny w kremie. Ma ona zastosowanie przy tworzeniu biżuterii imitującej słodkości, lody, kremy, bezy itd. a także przy projektach 3D np. w domkach dla lalek. Elementy z modeliny można także użyć do kartek, albumów itd. Pokażemy Wam jak się posługiwać tubami z kremem i do złudzenia będzie to przypominać zdobienie tortów:). Zapraszamy szczególnie tych, którzy wahali się czy wziąć udział w warsztatach „Słodka biżuteria”, zaprezentujemy biżuterię, którą będziemy wykonywać na warsztacie. Chętnych zapraszamy, są jeszcze wolne miejsca na niedzielę. 

 SOBOTA 1 LIPCA

od 10:00 do 13:00 (tak mniej więcej :)) będzie można na dużej sali spotkać Gosię2koty, która będzie prowadziła pokazy - miniwarsztaty z frywolitek, a może i innych rzeczy też.
Osoby zainteresowane proszone są o samodzielne znalezienie Gosi i zadawanie pytań - na temat oczywiście...

10:00 Anna Soprano - kolorowanie stempli markerami alkoholowymi - copic i spectrum noir. Techniki kolorowania i efekty specjalne.
Kolorowanie stempli z Lawn Fawn, My favorite Things i innych.11:00 13Arts - Prezentacja nowości mix mediowych - Ayeeda i Piekielna Owca


12:00 Agateria - Tworzenie tła

12:30 WSPÓLNE ZDJĘCIE UCZESTNIKÓW 14 DWC - wszystkich obecnych zapraszamy do zrobienia wspólnego zdjęcia na schodach przed budynkiem.

15:30 - Snip Art zaprasza na  make&take  "Mix - mediowy trójkąt" - prowadzi Olga Heldwein.


16:30 Ela Doroszkiewicz "Kreasfera"
Wypełnianie form silikonowych - co do czego?

Popularne od dłuższego czasu wyciski z form silikonowych mają zastosowanie w scrapbookingu, decoupage'u, tworzeniu biżuterii, projektach mix mediowych itp. 
Często na zlotach pytacie jaka masa plastyczna czy który preparat jest najlepszy? Na tak postawione pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wszystko zależy od formy i efektu jaki zamierzamy uzyskać. W krótkich rozmowach brakuje nam czasu na to, udzielić wyczerpujących informacji i stąd powstał pomysł na ten pokaz.

Praktycznie zilustrujemy jakiej masy lub preparatu użyć w jakiej sytuacji, by osiągnąć zadowalający rezultat. Zapraszamy na krótkie półgodzinne spotkanie po którym już nie będziecie mieć wątpliwości co jest Wam potrzebne, a co nie i unikniecie nietrafionych zakupów.

17:00 ROZDANIE NAGRÓD17:15 Tores - Małe formy w scrapbookingu


18:00 Dobrosława - make&take - Co można zrobić z foremkami?19:00 Wieczór poezji i ballady: NIEDZIELA 2 LIPCA

10:00 Marta NG - Podstawy współczesnej kaligrafii
Jeśli chcesz urozmaicić swoje prace o ręcznie robione napisy zapraszamy na make & take Marty NG. Nauczycie się podstaw liternictwa, czyli nowoczesnej kaligrafii. Wspólnie przejdziemy przez zasady tworzenia liter, ich łączenie i komponowanie napisów. Każdy wykona na ozdobnym papierze napis, którym będzie mógł ozdobić kartkę, LO lub rozkładówkę w albumie PL.
  Proszę przynieść ołówek, gumkę i cienkopis.


od 11:00 do 14:00 "Strefa Bałaganu" zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami (przynajmniej jednym:)) na bezpłatne warsztaty -  mamy nadzieję, że przed budynkiem...11:00 Snip Art - pokaz - Warstwowe maski, MDF i modele 3D prowadzi Olga Heldwein.


12:00 13 Arts - Mediowy Tag make&take - do pracy zapraszamy pierwsze 10 osób, pozostałe osoby zapraszamy do oglądania.

13:00 Creatikon Papierowy - Róże

14:00 Zuzanna - Mandale
Komentarze